  • Mfr # TFP001SK18X029UN
  • Zoro # G404506273
Width
18"
Color
Unfinished
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X029UN
Width
18"
Height
29"