  • Mfr # TFP001SK12X062HG
  • Zoro # G704502432
Width
12"
Color
Viridian Green
Shaker
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK12X062HG
Width
12"
Height
62"