  • Mfr # TFP001SK15X036HG
  • Zoro # G004491337
Width
15"
Color
Viridian Green
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK15X036HG
Width
15"
Height
36"