  • Mfr # TFP001SK18X044HG
  • Zoro # G504500430
Width
18"
Color
Viridian Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X044HG
Width
18"
Height
44"