  • Mfr # TFP001SK12X070WH
  • Zoro # G304512473
Width
12"
Color
White
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK12X070WH
Width
12"
Height
70"