  • Mfr # TFP001SK18X060WH
  • Zoro # G604518342
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001SK18X060WH
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
60"