  • Mfr # TFP001SK12X058WR
  • Zoro # G604497708
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK12X058WR
Width
12"
Height
58"