  • Mfr # TFP001SK12X066WR
  • Zoro # G404506907
Width
12"
Color
Wine Red
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK12X066WR
Width
12"
Height
66"