  • Mfr # TFP001SK15X027WR
  • Zoro # G404504811
Width
15"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK15X027WR
Width
15"
Height
27"