  • Mfr # TFP001SK15X047WR
  • Zoro # G804506194
Width
15"
Color
Wine Red
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK15X047WR
Width
15"
Height
47"