  • Mfr # TFP001SK15X061WR
  • Zoro # G404500424
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001SK15X061WR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
61"