  • Mfr # TFP001SK18X029WR
  • Zoro # G004506079
Width
18"
Color
Wine Red
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001SK18X029WR
Width
18"
Height
29"