  • Mfr # TFP001SK18X053WR
  • Zoro # G104512505
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Shaker
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X053WR
Width
18"
Height
53"