  • Mfr # TFP001SK18X074WR
  • Zoro # G104527110
Width
18"
Color
Wine Red
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X074WR
Width
18"
Height
74"