  • Mfr # TFP001SK18X075WR
  • Zoro # G104513625
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Shaker
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001SK18X075WR
Width
18"
Height
75"