  • Mfr # TFP001CV12X047BL
  • Zoro # G804452194
Width
12"
Color
Black
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV12X047BL
Width
12"
Height
47"