  • Mfr # TFP001CV15X048BL
  • Zoro # G304452212
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X048BL
Width
15"
Height
48"