  • Mfr # TFP001CV15X055BL
  • Zoro # G604456583
Width
15"
Color
Black
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X055BL
Width
15"
Height
55"