  • Mfr # TFP001CV15X066BL
  • Zoro # G404463217
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X066BL
Width
15"
Height
66"