  • Mfr # TFP001CV18X063BL
  • Zoro # G504460147
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV18X063BL
Width
18"
Height
63"