  • Mfr # TFP001CV18X073BL
  • Zoro # G904454685
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X073BL
Width
18"
Height
73"