  • Mfr # TFP001CV15X048BT
  • Zoro # G904452094
Width
15"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X048BT
Width
15"
Height
48"