  • Mfr # TFP001CV15X050CL
  • Zoro # G404453249
Width
15"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X050CL
Width
15"
Height
50"