  • Mfr # TFP001CV12X045BR
  • Zoro # G904463267
Width
12"
Color
Fire Red
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV12X045BR
Width
12"
Height
45"