  • Mfr # TFP001CV12X048BR
  • Zoro # G604453209
Width
12"
Color
Fire Red
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV12X048BR
Width
12"
Height
48"