  • Mfr # TFP001CV12X048LP
  • Zoro # G504452999
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV12X048LP
Width
12"
Height
48"