  • Mfr # TFP001CV15X026LP
  • Zoro # G604462676
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV15X026LP
Width
15"
Height
26"