  • Mfr # TFP001CV15X080LP
  • Zoro # G104459992
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X080LP
Width
15"
Height
80"