  • Mfr # TFP001CV18X044LP
  • Zoro # G704460596
Width
18"
Color
Lilly Pads
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X044LP
Width
18"
Height
44"