  • Mfr # TFP001CV18X070LP
  • Zoro # G204452756
Width
18"
Color
Lilly Pads
Single Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV18X070LP
Width
18"
Height
70"