  • Mfr # TFP001CV18X079LP
  • Zoro # G904458485
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X079LP
Width
18"
Height
79"