  • Mfr # TFP001CV18X035MG
  • Zoro # G104455239
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X035MG
Width
18"
Height
35"