  • Mfr # TFP001CV18X044MG
  • Zoro # G104460516
Width
18"
Color
Moss Green
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV18X044MG
Width
18"
Height
44"