  • Mfr # TFP001CV18X042NT
  • Zoro # G704459378
Width
18"
Color
Natural Twine
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X042NT
Width
18"
Height
42"