  • Mfr # TFP001CV12X032CH
  • Zoro # G904455279
Width
12"
Color
Ocean Swell
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV12X032CH
Width
12"
Height
32"