  • Mfr # TFP001CV12X033SB
  • Zoro # G404456325
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CV12X033SB
Width
12"
Height
33"