  • Mfr # TFP001CV12X070SB
  • Zoro # G404455076
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV12X070SB
Width
12"
Height
70"