  • Mfr # TFP001CV18X038SB
  • Zoro # G304457224
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X038SB
Width
18"
Height
38"