  • Mfr # TFP001CV18X041SB
  • Zoro # G304458672
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Single Panel Chevron Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV18X041SB
Width
18"
Height
41"