  • Mfr # TFP001CV18X080SB
  • Zoro # G804459421
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV18X080SB
Width
18"
Height
80"