  • Mfr # TFP001CV12X035MR
  • Zoro # G704457169
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CV12X035MR
Width
12"
Height
35"