  • Mfr # TFP001CV12X060MR
  • Zoro # G004460777
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV12X060MR
Width
12"
Height
60"