  • Mfr # TFP001CV15X073MR
  • Zoro # G704456261
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X073MR
Width
15"
Height
73"