  • Mfr # TFP001CV12X030PT
  • Zoro # G904454227
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001CV12X030PT
Width
12"
Height
30"