  • Mfr # TFP001CV12X035PT
  • Zoro # G904457105
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV12X035PT
Width
12"
Height
35"