  • Mfr # TFP001CV12X042PT
  • Zoro # G904461621
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Single Panel Chevron Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001CV12X042PT
Width
12"
Height
42"