  • Mfr # TFP001CV15X077PT
  • Zoro # G104458544
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X077PT
Width
15"
Height
77"