  • Mfr # TFP001CV12X028TB
  • Zoro # G204453302
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Chevron Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV12X028TB
Width
12"
Height
28"