  • Mfr # TFP001CV15X033TB
  • Zoro # G704455202
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV15X033TB
Width
15"
Height
33"