  • Mfr # TFP001CV18X036TB
  • Zoro # G804455607
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001CV18X036TB
Width
18"
Height
36"